תכנון פרישה

אחרי שנים ארוכות של עבודה מ9-5, הגיע הזמן שלכם סוף סוף לצאת לפנסיה. יחד עם הפנטזיות על ימי חופש ארוכים ועליזים, חופשות רומנטיות בחו"ל ובראנץ' רגוע באמצע השבוע, עולים חששות רבים: האם כספי הפנסיה יספיקו לתחזק את רמת החיים שהורגלתם אליה? 

בדיוק בשביל לענות על כל השאלות הנוגעות לפרישה, הוקמה זרוע 'תכנון הפרישה' שלנו. מטרה לעזור לכם לתכנן את מועד הפרישה, פיצויי הפרישה ותיקי החסכונות שלכם בצורה שתיתן לכם להוציא את המקסימום מהשלב הזה בחייכם, תוך תשלום מינימום מיסים. 

פשוט לפרוש? זה לא כל כך פשוט

ישנן בעיות רבות העולות עם הפרישה: סיכון לחבות מס גדולה בגין כספי הפיצויים, אופציות ליציאה לפנסיה מוקדמת או חבילות פרישה מרצון אטרקטיביות הן כולן דוגמאות לדילמות שטיפול לקוי בהם עלול לעלות לכם עשרות אלפי שקלים על פני השנים.

חוקי המס בישראל מסובכים להפליא ונוטים להשתנות כל הזמן. בגלל זה, קשה לאדם הפשוט להחליט לבדו החלטות לגבי הפרישה שלו. ישנם מצבים בהם כדאי לקחת חבילת פרישה מרצון ואף לחכות עם הפרישה המוקדמת אם אתם יודעים שעומדים להציע חבילות כאלה בעבודה שלכם, ומצבים אחרים בהם עדיף לחכות עוד כמה שנים כדי שתקציב הפנסיה שלכם יהיה מקסימלי ולא להתפתות טחר חבילות פרישה מרצון נוצצות. ישנם מצבים בהם כדאי לפרוס את תשלומי הפיצויים לשש שנים, ומצבים אחרים בהם כדאי לקבל אותם בבת אחת. 

איך מחליטים מה לעשות?

כדי לבחור בכל הנוגע לתכנון הפרישה שלכם, מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום. אנשים עם מומחיות מכירים את כל הטריקים החשבונאיים לצמצום נטל המס, מעודכנים בכל החוקים, התקנות ותתי הסעיפים הקטנים ביותר שיכולים להשפיע על ההחלטה שלכם. המטרה של מומחים היא לעזור לכם לפרוש בכבוד, בזמן הנכון ובצורה הנכונה והטובה ביותר עבורכם.

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם החיסכון הפנסיוני על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים עזרה בתכנון פרישה- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן