תוכניות חסכון

ישנן תכניות חיסכון רבות הקיימות בשוק. חלקן בריבית אפסית ותנאים דרקוניים המקשים על שחרור הכספים בעת חירום, וחלקן בתנאים נוחים ומשתלמים, המבטיחים תשואה נאה על ההשקעה. 

לתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם

הפקדת כספים בתכנית חיסכון חשובה ביותר בשל אפקט הריבית דריבית המפורסם. אפקט זה נסמך על העובדה שהרווחים על ההשקעות שלכם מושקעים חזרה בתכנית החיסכון שבחרתם. אפקט זה גורם לכך שהחסכונות שלכם יגדלו מהר ויתפחו למימדים גדולים בהרבה מהמימדים אליו היו יכולים לתפוח לולא האפקט. רק כדי לסבר את האוזן, בתכנית חיסכון טובה, לאחר כשתים עשרה שנים רוב הכספים הנמצאים בחשבון הם כספי הריבית ששולמו לכם על ההשקעה ולא כספי ההשקעה הראשונית. כלומר, אחרי כשתים עשרה שנים ניתן למשוך את כספי ההשקעה הראשונית ולתת לסכום הכסף שיישאר שם- שגודלו כגודל סכום הכסף שהפקדתם שם מלכתחילה- להמשיך לגדול ולגדול.

איך בוחרים תכנית חיסכון

נראה שכולם מעוניינים בכספי החסכונות שלכם: בנקים, בתי השקעות, קבוצות רכישות נדל"ן הרפתקניות וילדים הרוצים טיסת קיץ לדיסנילנד. בחירת תכנית חיסכון טובה יכולה להיות ההבדל בין הגדלת כמות הכסף שלכם בלי הרבה עבודה קשה מצידכם- לבין הסתבכות בקנסות או הלוואות בשל תנאי יציאה דרקוניים. 

ישנן תכניות חיסכון רבות בשוק. חלקן בעלות סיכון אפסי- ולכן גם ריבית אפסית. חלקן מסוכנות הרבה יותר אך גם משתלמות יותר בטווח הארוך. וחלקן מסוכנות יותר אך לא משתלמות כלל- ומהן צריך להימנע בכל מחיר. 

כדי לבחור תכנית חיסכון טובה, צריך לבנות את פרופיל המשקיע שלכם. האם אתם שונאי סיכון? לכמה זמן אתם יכולים להיפרד מהכסף? האם יש בעתיד הקרוב או הרחוק הוצאה משמעותי שייתכן ותצטרכו להוציא את כספי החיסכון כדי לממן? מה המטרה הסופית של חיסכון זה?

מטרת השאלות היא לעזור לעובדים המצויינים שלנו לעזור לכם לבחור מבין סוגי החסכונות הרבים הנמצאים בשוק. 

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם החיסכון הפנסיוני על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים לבחור קופת גמל- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן