ביטוח חיים

ביטוח חיים למקרה מוות הינו ביטוח במסגרתו מתחייבת חברת הביטוח לשלם סכום כסף חד פעמי קבוע מראש למשפחתו של המבוטח במקרה פטירה.

ביטוח חיים- השקעה בעתיד אהובינו 

אנשים בדרך כלל מעדיפים לא לחשוב על מוות. אנשים רבים נמנעים מכתיבת צוואה עד גיל מאוחר והרבה אנשים אוכלים ושותים מאכלים מסויימים כאילו אין למאכלים אלה השפעה על תוחלת החיים שלהם. קשה לחשוב שהחיים הם סופיים ועתידים להיגמר. אולם כשזה מגיע לביטוח חיים למקרה מוות- חשוב מאוד להתגבר על הטבע הפסיכולוגי שלנו ולחשוב על דברים אלה.

המנעות מרכישת ביטוח חיים היא מובנת, אבל מקורה בהחלטה רגשית ולא בהחלטה רציונלית. בניגוד לשאר הכיסויים הביטוחיים, מוות הוא דבר היחיד שאנחנו יודעים בסבירות של 100% שיקרה בזמן כזה או אחר. כלומר, רכישת ביטוח חיים היא פחות ביטוח ויותר השקעה משתלמת בעתיד האהובים עלינו.

אילו ביטוחי חיים קיימים בשוק?

קיימים ביטוחי חיים רבים, ביניהם ביטוח חיים-משכנתא, ביטוחים חיים למקרה מוות המשלם פיצויים בגבהים שונים במקרה מוות בהתאם לפרמייה המשולמת, וביטוח חיים לסילוק חובות. ביטוח חיים למקרה מוות זו הדרך הטובה ביותר לדאוג שבני משפחתו של המבוטח לא ייקלעו למצבים כלכליים קשים עקב מותו. גם במקרים שבהם אין סכנה לקשיים כלכליים, ביטוח החיים מצטרף לירושה שהשאיר אחריו הנפטר.

בקניית ביטוח חיים חובה לקבל מבט הוליסטי על המבוטח והצרכים שלו. גובה המשכורת, הלוואות קיימות ואורח חיים משפיעות כולם על מחיר הפרמייה, גודל הכיסוי הביטוחי במקרה של מוות וסוג הכיסוי הנצרך. מומלץ למבוטחים לעשות סקר שוק על מנת למצוא את החברה שמציעה את הכיסוי המתאים ביותר עבור המבוטח, במחיר הנח ביותר ועם הכיסוי הרחב ביותר. 

איך בוחרים ביטוח חיים?

כדי להבין ולהכיר את מגוון הכיסויים הביטוחיים הקיימים בשוק, מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע אובייקטיבי שאינו חבר בחברת הביטוח, וזאת על מנת לקבל סקירה של כל סוגי המוצרים הקיימים בשוק, ולא רק את המוצרים שמציעה חברת הביטוח עימה אתם מדברים.

בהתייעצות זו, יישמע מכם איש המקצוע מהם הצרכים, המצב הכלכלי והמצב הבריאותי שלכם. את כל אלה הוא ייסכם לכדי פרופיל שיעזור לו למצוא את הביטוח המתאים ביותר עבורכם מבין מגוון ביטוחי החיים הקיימים. 

למה יעקובי ושות'?

קבוצת יעקובי היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח אבדן כושר עבודה- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן