עובדים זרים ותיירים

ביטוח עובדים זרים ותיירים הינו ביטוח רפואי המיועד לתיירים ועובדים זרים ומכסה אותם בדומה לכיסוי הביטוחי הבסיסי של קופות החולים?

עובדים זרים

צו עובדים זרים (2001) קובע כי הכיסוי הביטוחי של עובדים זרים יכסה אותם בדומה לביטוח הבריאות הממלכתי לאזרחים. ביטוח זה כולל ביקור אצל רופאים, הוצאות אשפוז ללא השתתפות עצמית, כיסוי תרופתי בהתאם לסל התרופות, בדיקות רפואיות, הטסת גופה לחו"ל, ועוד.

חובת רכישת הביטוח הינה של מעסיקו של העובד הזר. על הביטוח לכסות את כל משך שהותו בארץ.

תיירים

ביטוח בריאות לתיירים מיועד לתיירים המעוניינים בכיסוי ביטוחי של חברה ישראלית בעלת היכרות עמוקה עם מערכת הבריאות הישראלית ופריסה ארצית. הביטוח מכסה בדיקות רפואיות, אשפוזים, תרופות, הטסת גופה חזרה לארץ המוצא ועוד.

איך בוחרים ביטוח לעובדים זרים או לתיירים?

עובדים זרים – כל חברות הביטוח מציעות את אותו ביטוח בסיסי מחייב על פי צו עובדים זרים (2001), אולם הם נבדלים בהטבות השונות שהם מציעים מעבר לכיסוי הביטוחי הבסיסי כגון הטסת חירום לבני משפחה קרובים, רכישת כרטיס טיסה חזרה לארץ המוצא במקרה של אבדן כושר עבודה, ועוד.

תיירים – חברות הביטוח נבדלות אחת מהשניה בפרמטרים רבים כגון השתתפות עצמית, הטסה רפואית, הוצאות מלווים ועוד. מומלץ להיעזר בשירותי סוכנות היכולה להציע סוכן דובר אנגלית שיוכל להסביר לתייר את כל סוגי הביטוחים השונים והשיקולים ברכישתם.

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח אבדן כושר עבודה- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן