ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא שמם הכולל של הביטוחים שנועדו להגן מפני מצבים לא צפויים שעלולים לקרות במהלך טיסה או חופשה בחו"ל: אבדן כבודה, ביטול טיסה, קיצור החופשה או פציעה/ מחלה בעת השהות בחו"ל.

מתי צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

התשובה היא מאוד פשוטה: ברגע בו אתם החלטתם לצאת מגבולות הארץ, עליכם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח זה הינו חשוב ביותר ומכסה מגוון רחב מאוד של מצבים העלולים להשתבש בעת חופשה. ביטוח זה עוזר לפצות אתכם בגין אבדן כבודה או ביטול טיסה, ומשלם במקומכם עבור הוצאות רפואיות במקרה פציעה או מחלה.

בנוסף, ביטוחי הנסיעות לחו"ל מציעים מגוון ביטוחים משלימים כגון ביטוח ספורט אקסטרים הכולל בתוכו רכיב חילוץ, הצלה והטסה חזרה לארץ, ביטוח מכשירים אלקטרוניים שיפצה אתכם על אבדן או נזק למכשיר האלקטרוני שלכם, וביטוח למקרה שתצטרכו לקצר את משך השהות שלכם בחו"ל בגין פציעה או מחלה של קרוב משפחה.

איך בוחרים ביטוח נסיעות לחו"ל?

העלייה במספר הטסים לחו"ל גרמה לחברות הביטוח להרחיב את מסלולי הביטוח ולהציע מגוון רחב מאוד של ביטוחים שונים. ביטוחים אלה נבדלים אחד מהשני בפרמטרים רבים: חלקם מבטיחים לשלם את ההוצאות הרפואיות במקומכם ואילו אחרים יחזירו לכם פיצוי כספי רק לאחר מעשה. חלקם נועדו לאנשים הטסים פעמים רבות בשנה וחלקם ביטוחים חד פעמיים.

כדי למצוא את ביטוח הנסיעות לחו"ל הטוב ביותר עבורכם, מומלץ לרכוש את ביטוח הנסיעה דרך סוכני ביטוח שיעזרו לכם להבין מה אתם צריכים, ואיזו חברה מציעה את הפוליסה הנוחה והמשתלמת ביותר עבורכם. ישנם שיקולים רבים הנוגעים לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, וסוכן ביטוח יכול לעזור לכם להבין איזו חברה מציעה את הביטוח המתאים ביותר לצרכים שלכם.

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח נסיעות לחו"ל- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן