ביטוח רכב

ביטוחי רכב נחלקים לשלוש קבוצות עיקריות: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף.

  • ביטוח חובה – ביטוח חובה לרכב הינו ביטוח שאותו מחוייב לרכוש כל אזרח ישראל שיש ברשותו רכב. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בגין נזק שנגרם לנהג, לנוסעים שאיתו ולהולכי רגל.
  • ביטוח צד ג' – ביטוח זה מכסה כל נזק שנגרם ע"י הנהג לרכב שאינו שלו או לרכוש אחר.
  • ביטוח מקיף – ביטוח מקיף מכסה נזקים שנגרמו לרכבו של הנהג, כולל בתוכו ביטוח צד ג' ולרוב כולל בתוכו הבטחה לרכב חלופי במשך זמן שהיית הרכב במוסך. חברות הביטוח השונות מציעות מגוון כיסויים ביטוחיים נוספים כגון כיסוי הוצאות משפט, שירותי דרך וגרירה, ועוד.

לצמצם את נזקי התאונה

לכולנו ייצא להיות תקועים בפקק ארוך שנגרם בשל תאונת דרכים בהמשך הכביש. כאשר אנו עוברים על פני הרכב ההרוס, הבטן מתכווצת ואנחנו מודים לגורל שזה לא אנחנו. המחשבה על הפציעה, השיקום, הנזק הקשה לרכב וההשלכות הכלכליות של התאונה מעבירה בנו חלחלה.

נזקים אלה קיימים גם בתאונות דרכים הנחשבות קלות. נזק לפגוש שנוצר בהתנגשות עם עמוד יכול לעלות אלפי שקלים ולשבש את שגרת החיים בעוד הרכב נמצא במוסך. וגם פציעות קלות הנגרמות מבלימה פתאומית יכולים ליצור נזקים קשים בגב ובצוואר ולהשפיע על חיינו בטווח ארוך.

הביטוחים השונים שואפים לצמצם את הנזקים הכלכליים של התאונה למינימום האפשרי. ביטוחי החובה דואגים שהוצאות רפואיות בסיסיות יהיו מכוסות, בעוד ביטוחי צד ג' מגנים עלינו מפני תביעות של בעליו של הרכב בו התנגשנו או חברות הביטוח שלו. הביטוחים המקיפים השונים דואגים לכך שנזקי התאונה יצטצמו למינימום האפשרי בעזרת הצעת כיסוי מקיף וכולל לנזקים הרבים שיכולים לקרות לרכבינו בעת תאונה.

כיצד בוחרים ביטוח רכב?

בעוד ביטוחי החובה הינם מסלולים הבנויים על פי דרישת החוק ולכן אין הבדלים משמעותיים בין חברות הביטוח השונות, ביטוחי צד ג' וביטוחים מקיפים מציעים מגוון מסלולים וכיסויים ביטוחיים שונים שניתן לרכוש. ביטוחים אלה מכסים מגוון רחב מאוד של מצבים שונים ונבדלים זה מזה במחיר, בגובה ההשתתפות העצמית, ובכיסויים הביטוחיים שהם מציעים. מומלץלהיעזר בסוכנות ביטוח חיצונית המציעה מסלולים ממגוון חברות כדי למצוא את המסלול המשתלם ובעל הכיסוי המתאים ביותר עבורכם.

למה יעקובי גרופ?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח תאונות אישיות- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן