ביטוח עסקים

ביטוח עסק הינו אחד מהביטוחים הרחבים והמגוונים ביותר הקיימים בשוק הביטוחים. מטרתו להגן על עסקים מפני נזקים רבים ושונים העלולים לקרות לעסק כגון פגיעה ברכוש, פגיעה במבנה, תביעות משפטיות ועוד. 

הקמת עסק – עסק מסוכן

הקמת עסק נחשב השקעה מסוכנת ומעל 40,000 עסקים קטנים ובינוניים נסגרים כל שנה. הסיבות לכך מגוונות אולם אין ספק שבעת פתיחת עסק, רב הלא נודע על הנודע. בעלי עסקים עומדים בפני סיכונים רבים; אסונות טבע, פיגועים, שריפות, נזק לציוד מכני, נזק לנכסי נדל"ן, תביעות משפטיות, אובדן הכנסה, חובת תשלום פיצויים לצד ג', חבות מעבידים כלפי עובדיהם ועוד. כל אירוע לא צפוי יוצר שרשרת השלכות אשר את מרביתם נאלצים עסקים לספוג.

סיכונים אלה מערערים את היציבות של עסקים ומכריחים אותם, באין ביטוח, לשים סכומי כסף גדולים בצד לשימוש בעת משבר. סכומי כסף אלא, שהיו יכולים להיות מושקעים חזרה בעסק, חונקים את הגידול הטבעי של העסק ואת יציבותו.

מה מכסה ביטוח עסק?

ישנם ביטוחי עסק רבים הנמצאים כיום בשוק הביטוח. הביטוחים השונים מחולקים לפי הענף אליו משוייך העסק, ומכסים דברים שונים מאוד בהתאמה לסוג בעסק. לדוג', ביטוח לחברת ייבוא תכסה נזקים העלולים לקרות בים וכיסוי ביטוחי לספינות השייכות לחברה, בעוד ביטוח לחברת הייטק יתמקד יותר בביטוח מפני חדירה וגניבת מידע וביטוח מכשירים אלקטרוניים. 

מגוונם העצום של ביטוחי העסק שניתן למצוא בשוק הביטוחים משקף את המגוון העצום של עסקים בישראל ואת צרכיהם השונים.

איך בוחרים פוליסת ביטוח?

פוליסת הביטוח צריכה להתאים במדויק לסוג העסק שלכם כדי שלא תשלמו פרמיות מיותרות על ביטוחים שאינכם זקוקים להם. לכן, רכישת ביטוח צריכה להיעשות לאחר סקר שוק מקיף הבודק את כל חברות הביטוח ואת המסלולים השונים שהם מציעים. סוכני ביטוח העובדים עם כלל החברות במשק יוכלו לעזור לכם למצוא את הביטוח המתאים ביותר עבורכם מבין הפוליסות הקיימות בשוק. חשוב לבחור סוכני ביטוח מקצועיים, בעלי היכרות עמוקה עם שוק הביטוח בישראל המוכנים להציע לכם פוליסות של חברוצ ביטוח שונות. 

למה יעקובי גרופ?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח עסק- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן