ביטוח דירה

ביטוח דירה נחלק לשני מסלולי ביטוח עיקריים: ביטוח מבנה וביטוח תכולה. ביטוח המבנה מכסה נזקים הנגרמים למבנה הדירה כתוצאה מאש, שיטפון, גניבה ועוד. ביטוח התכולה מכסה נזקים הנגרמים לתכולת הבית בשל אותם גורמים.

ישנם ביטוחים שונים שניתן להוסיף כגון ביטוח נזק לצד ג' או לעובד משק בית, וכן הגנה מפני אסונות טבע שלא נכללים ברשימת אסונות הטבע של הביטוח הבסיסי.

ביטוח דירה- מטריית הגנה חשובה

חלום הדירה הינו חלום המשותף למרבית הישראלים. דירה משמעותה יציבות, עצמאות וחיסכון כלכלי בהוצאות שכירות. קניית דירה מלווה בהמון מחשבות ודאגות. אחרי הכל, זו העסקה היקרה ביותר שמרבית קוני הבתים יעשו בחייהם. 

דירה אינה רק מקום לגור בו אלא גם השקעה כלכלית רצינית. וככזו, רוב מוחץ של בעלי בתים בוחרים להגן על מפני נזקים שעלולים לקרות לה. בנוסף, בנקים רבים דורשים ביטוח דירה כתנאי לנתינת משכנתא כדי להגן על עצמם מפני הסיכון הכלכלי הטמון בפגיעה ביכולת ההחזרה של בעלי הדירה כתוצאה מנזק שייגרם לביתם.

בנוסף, בית הינו מקום מכיל את כל הרכוש היקר ביותר. פריצה, שריפה או שיטפון יכולים לגרום לאבדן של ציוד יקר ערך כגון מכשירי אלקטרוניקה, בגדים, ריהוט, כסף ותכשיטים. 

כיצד בוחרים ביטוח דירה?

ישנם סוגים רבים של ביטוחי דירה. חלקם ביטוח חובה כגון ביטוח הדירה שדורשים הבנקים בעת הוצאת משכנתא, ורובם ביטוחי רשות שבוחרים בעלי הדירות לקחת על עצמם כדי להגן על ביתם ורכושם.

חברות הביטוח השונות מציעות ביטוחים רבים ושונים הנבדלים זה מזה בסוגי האסונות מפניהם הם מבטחים, בגובה ההשתתפות העצמית, במחירים ובעוד פרמטרים רבים. חשוב מאוד למצוא סוכנות ביטוח אמינה ומקצועית שיכולה להבין את צרכיכם ולהתאים לכם את הביטוח הטוב והמתאים ביותר עבורכם מבין מגוון הביטוחים הקיימים בשוק.

למה יעקובי גרופ?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח דירה- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן