ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות הינו ביטוח אשר נועד לכסות הוצאות אמבולנס ותשלום פיצויים במקרה תאונה. בין אם זו תאונת דרכים, פציעה שקרתה בבית או נפילה בעת פעילות ספורטיבית- ביטוח תאונות אישיות ידאג לתשלום הוצאות האמבולנס (במקרה בו הקופ"ח לא מכסה את ההוצאה או שהתאונה קרתה בחו"ל), לפיצוי כספי על כל יום אשפוז ותגמול כספי על פי אחוזי הנכות שקרו כתוצאה מהתאונה.

תאונה – אירוע לא מתוכנן שעלול להרוס את חייכם

תאונות הן חוויות קשות ולא צפויות המשבשות את חיי הפצוע בצורה קשה. אפילו תאונות קלות עלולות להפוך למעמסה כלכלית קשה בשל העלות של פינוי באמבולנס ואבדן ימי העבודה כתוצאה מאשפוז/ התאוששות. לא כל שכן תאונות בינוניות וקשות שלאחריהן נדרשים ימי אשפוז רבים ושיקום ממושך, והם גורמים לפגיעה ביכולת ההשתכרות.

תאונות יכולות לקרות בכל מקום ובכל זמן. מחקר של חברות ביטוח באמריקה הראה שכ52% מתאונות הדרכים קורות במרחק של פחות מ8 קילומטרים מהבית ו 77% במרחק של פחות מ25 קילומטרים מהבית. כלומר, רוב התאונות קורות דווקא בזמן שאנו עסוקים בפעילויות היום- יום שלנו ולא בעת טיול או ספורט אקסטרים. 

מי צריך ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות מיועד עבור אנשים שפגיעה זמנית או ארוכת טווח בבריאות ו/או ביכולת ההשתכרות שלהם עלולה לדרדר אותם למצב כלכלי קשה. הביטוח מבטיח כיסוי הוצאות אמבולנס, פיצוי יומי במקרה אשפוז, וסכום חד פעמי גדול במקרה של נכות ארוכת טווח.

אנשים רבים טועים לחשוב ש"לי זה לא יקרה", אולם הסטטיסטיקה מראה שהם טועים. כל יום נפצעים אנשים- במטבח, בים, ברכב, במעבר החצייה, בעבודה, בבריכה וכו'. אין מקום בטוח מפני תאונות, יש רק מזל.

כיצד בוחרים ביטוח תאונות אישיות?

ישנם מגוון ביטוחי תאונות אישיות אשר דורשים פרמיות שונות על פי הסיטואציות השונות שהם מתחייבים לבטח. ניתן לבחור אם הביטוח יכסה תאונות בארץ בלבד או גם בחו"ל, ואת גובה הפיצוי החד- פעמי במקרה נכות ארוכת טווח. חברות הביטוח השונות מציעות מגוון מסלולי ביטוח הנבדלים זה מזה במקרים אותם הם מסכימים לכסות, בגובה הפיצויים ובאחוזי הנכות שצריך להוכיח כדי להיות זכאי לפיצויים.

לא קל להבדיל בין המסלולים השונים ובין הכיסויים השונים אותם הם מציעים. לעיתים קרובות, סעיפים חשובים המשפיעים באופן ישיר על גובה הפיצויים ועל הזכאות לקבלתם מתחבאים בין הררי סעיפים אחרים, ומקשים על ההבנה. כמו כן, נציגי חברות הביטוח לא תמיד עוזרים להסביר מה ההבדל בין המסלול אותו הם מציעים לבין המסלול אותו מציעה החברה המתחרה.

בגלל כל אלה, רצוי למצוא סוכן ביטוח המוכן להסביר לכם בשקיפות ובבהירות את המסלולים השונים של חברות הביטוח השונות. סוכן זה יעזור לכם למצוא את הביטוח המתאים והמשתלם ביותר עבורכם. על סוכן זה להיות מקצועי, להכיר את כל חברות הביטוח במשק ואת המסלולים השונים שהם מציעים, להיות סבלני ובעל פניות, ולהסביר לכם בבירור ובשפה מובנת כל דבר לא מובן.

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח תאונות אישיות- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן