ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות הינו ביטוח המשלם סכום חד פעמי במקרה של גילוי מחלה קשה.

גילוי מחלה קשה

אנו קוראים לפעמים בעיתון על ילדה בת חמש שהתגלה אצלה סרטן, אב בריא שקיבל התקף לב בגיל 40 או אישה שנלכדה בשריפה ונכוותה כוויות חמורות בכל חלקי גופה. סיפורים אלה, לצערנו, נפוצים יותר משנדמה לנו ואין זה נדיר שתתגלה מחלה קשה אצלנו או אצל אהובינו.

יחד עם החרדה מפני העתיד, ישנן חרדות כלכליות קשות הנופלות על כתפיהם של החולים במחלות קשות ובני משפחותיהם. הטיפול במחלות אלה עלול להיות יקר, לגזול ימי עבודה רבים ולהשאיר נכויות ארוכות טווח. דאגות כלכליות אלה הופכות את רגע גילוי המחלה לנורא עוד יותר ועמוס בדאגות ברות- מניעה.

מי צריך ביטוח מחלות קשות?

ביטוח מחלות קשות נועד לאנשים בריאים, מחושבים ושקולים המבינים כי מצב בריאותם לא יישאר כמות שהוא לתמיד. אנשים צופי- פני עתיד אלה מעדיפים לשלם פרמייה חודשית קטנה על פני האופציה של להתמודד כלכלית בעצמם במקרה של גילוי מחלה קשה, ובכך לנטרל את הסיכון הכלכלי העצום הגלום בגילוי מחלה קשה.

אנשים המכוסים בביטוח מחלות קשות אמנם לא יקבלו את מצב בריאותם בחזרה, אך הם יקבלו פיצוי חד פעמי גדול שיעזור להם להתמודד עם התקופה הראשונית שלאחר גילוי המחלה. את הכסף הזה הם ייקבלו במזומן ישירות לחשבון הבנק, כך שתהיה להם גמישות מרבית בבחירה מה לעשות עם הכסף הזה.

כיצד בוחרים ביטוח מחלות קשות?

ביטוח מחלות קשת מגלם בתוכו בחירה קשה במיוחד. ישנן מחלות המכוסות בביטוח מסוים בחברה מסויימת שאינן מכוסות בחברה אחרת, וישנם סכומי פיצויים הנעים בין כמה עשרות אלפי שקלים למאות אלפים. בבחירת כיסוי ביטוחי צריך לקחת בחשבון מגוון משתנים כגון הכנסה, מצב בריאות, מספר הנפשות הנסמכות כלכלית על המבוטח ויכולת כלכלית בהווה. 

מומלץ להשתמש בשירותי סוכן ביטוח על מנת לדאוג שהשקלול הנכון ביותר ייעשה. סוכן ביטוח מקצועי ואדיב יסביר לכם את כלל השיקולים המעורבים בבחירת ביטוח מחלות קשות ויעזור לכם להבין את ההבדלים בין מסלולי הביטוח של החברות השונות. לאחר מכן, הוא יעזור לכם לבחור את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורכם על פי יכולתכם הכלכלית, מצב בריאותכם ומצבכם המשפחתי. 

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח מחלות קשות- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן