ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הינו ביטוח אשר נועד לכסות הוצאות ותשלום פיצוי במקרה שבו אדם הופך לסיעודי עקב מחלה או תאונה. ביטוח סיעודי פרטי הוא ביטוח הנועד להשלים את הביטוח הסיעודי הבסיסי המוצע על ידי ביטוח לאומי, שאנו מכסה באופן מלא מגוון דברים חשובים כגון עזרה סיעודית או פיצוי חודשי המספיק לחיים בכבוד.

להפוך מאדם בריא- לאדם סיעודי

הפיכה לאדם סיעודי היא תמיד חוויה קשה ולעיתים קרובות אינה צפויה כלל. ניתן להפוך לאדם סיעודי כתוצאה מדברים יומיומיים כמו נסיעה במכונית, הרתחת מים בקומקום ונפילה מהגג בעת תיקון נזילה. לרוב, לא ניתן לצפות פציעה משתקת שתהפוך אדם עצמאי ומתפקד לחלוטין- לאדם סיעודי הנסמך על עזרת אחרים.

יחד עם אבדן העצמאות והקשיים הכרוכים בכך, הפיכה לאדם סיעודי מביאה עימה דאגות קשות ורבות: כיצד לשלם לעזרה סיעודית במקרה של נכות קשה ומשתקת? ממה יתפרנס האדם הסיעודי שאינו מסוגל לעבוד? האם נגזר על האדם הסיעודי להיות תלוי בסביבתו עד סוף חייו?

מי צריך ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי חשוב עבור כולם- הן אנשים מבוגרים וחולים והן עבור אנשים שמצב בריאותם תקין. ישנה אפילו חשיבות ויתרון מיוחד ברכישת ביטוח בגיל צעיר, כשמב הבריאות עוד תקין. אנשים צעירים ובריאים הם בדיוק האנשים שתאונה או מחלה יכולים לשבש את חייהם וחיי משפחתם בצורה המרבית והם האנשים שביטוח סיעודי יעזור להם לשמור על רמת חיים דומה לרמת החיים לה הורגלו לפני הפיכתם לסיעודיים. כמו כן, הם האנשים שלהם חברות הביטוח מציעות את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר בתמורה לפרמייה הנמוכה ביותר.

אנשים המכוסים בביטוח סיעודי אמנם לא מקבלים חזרה את תפקודם הגופני או הנפשי, אולם הם מקבלים עזרה כלכלית שעוזרת להם לחיות בכבוד, ללא תלות באחרים. דבר זה חשוב מאוד במיוחד במצבים שבהם אנשים/ילדים נסמכו עליהם לפני התאונה/ מחלה. רכיב הפיצוי הכלכלי של הביטוח הסיעודי עוזר להמשיך להבטיח את פרנסת המשפחה, ומאפשר קבלת עזרה סיעודית מעובד זר ולא, חלילה, מבני משפחה.

כיצד בוחרים ביטוח סיעודי?

מגוון הביטוחים הסיעודיים הוא רחב, וחברות הביטוח מציעות מסלולים הנבדלים זה מזה לא רק בשמם אלא גם בכיסוי שאותו הם מבטיחים. לאדם מן השורה קשה לקרוא את הסעיפים הקטנים המבדילים את חברות הביטוח אחת מהשניה, וחברות הביטוח הנחושות למשוך אכם אליהם דווקא לא עוזרים להבדיל בין החברות בצורה שקופה ואמינה. ולכן מומלץ ביותר לרכוש ביטוח סיעודי היא דרך סוכנות אמינה, המכירה היטב את מגוון המוצרים הביטוחיים והחברות הקיימות בשוק.

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח אבדן כושר עבודה- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן