ביטוח משכנתא

מזל טוב! אתה קונה בית!

עכשיו הגיע הזמן למלא אחר דרישות הבנק ולקנות ביטוח משכנתא.

מה זה ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הינו ביטוח חיים הניתן כנגד המשכנתא – כלומר, במקרה מוות או חוסר יכולת לשלם את המשכנתא בגלל סיבות מסוימות המכוסות על פי הסכם הביטוח, חברת הביטוח תכסה את תשלומי המשכנתא לבנק במקומך.

בניגוד לרוב הביטוחים הפרטיים ובדומה לביטוח חובה לרכב, ביטוח משכנתא הינו בטוח חובה אותו דורש הבנק כתנאי למשכנתא אותו הוא נותן לכם. מטרת הביטוח היא להגן על הבנק מפני מצב בו לוקח המשכנתא לא יכול לשלם את תשלומי המשכנתא בשל מוות או בשל נזק חמור לנכס כגון שריפה, אסון טבע או פיצוץ. במצב הזה, ביטוח המשכנתא ידאג לשלם את תשלומי המשכנתא לבנק או לפצות את המשפחה של המבוטח בסכום שייאפשר להם להמשיך לשלם את תשלומי המשכנתא כסדרם.

למה עדיף לרכוש ביטוח דרך סוכנים?

לעיתים קרובות לוקות חברות הביטוח בחוסר שקיפות ובהסברים מבלבלים שאינם עוזרים לנווט בין סבך הביטוחים הקיימים בשוק. חברות ביטוח, מטבע הדברים, מעדיפות למכור את הביטוחים שלהן ולא להמליץ על המתחרות שלהן גם אם הכיסוי הביטוחי של המתחרות טוב יותר. 

בנוסף, אנשים מעדיפים לעבוד עם חברה אחת שהם מכירים ולכן, לאחר שהם רכשו ממנה ביטוח מסוים, הם נוטים להמשיך לרכוש ביטוחים שונים מאותה חברה. זאת למרות שייתכן ולמתחרות של החברה יש פוליסות בעלות כיסוי ביטוחי נרחב יותר באותו מחיר, או לחלופין מחיר זול יותר.

בגלל סיבות אלה מומלץ לרכוש ביטוח דרך סוכנים שאינם נציגים של חברות הביטוח. מטרתם של הסוכנים למצוא את הביטוח המתאים ביותר למצבכם מבין מגוון הביטוחים הקיימים בשוק. ובנוסף, הם מהווים כתובת אמינה ומוכרת למציאת פתרונות אם אתם זקוקים לפוליסת ביטוח נוספת.

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח אבדן כושר עבודה- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל.  

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן