ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אבדן כושר עבודה הינו כיסוי ביטוחי למקרה של פציעה או מחלה, פיזית או נפשית, המונעים מאדם להמשיך לעבוד בעבודה שבה עבד בשנה האחרונה לפני קרות המקרה הביטוחי. הביטוח מבטיח לשלם עד 75% מהמשכורת אותה הרוויח המבוטח באותה שנה.

האם כדאי לרכוש ביטוח אבדן כושר עבודה?

כולנו חושבים שנהיה צעירים ובריאים לנצח. אבל מחלות, תאונות דרכים ואסונות טבע יכולים להפוך אותנו מאנשים צעירים ובריאים לאנשים שאינם יכולים להמשיך לעבוד יותר.

הנטל הנופל על אנשים שעברו, לא עלינו, תאונות קשות שפגעו ביכולת ההשתכרות שלהם הוא עצום וכואב. אנשים שעוברים תאונות או מחלות הופכים בבת אחת מאנשים עובדים, מתפקדים ומפרנסים לאנשים שנאלצים להסתמך על העזרה של אחרים הן בפן הגופני, התפקודי או הכלכלי.

בדיוק לשם כך נוצר ביטוח אבדן כושר עבודה. בעבור תשלום חודשי זניח יחסית, מבטיחים אנשים לעצמם קיום בכבוד ורווח כלכלי גם במקרה שבו לא יוכלו לעבוד יותר. ביטוח זה "מרים על הרגליים" אנשים שלולא הביטוח היו מגיעים למצבים קשים של חובות וחוסר יכולת לעמוד בתשלומים חודשיים קבועים כגון שכ"ד, חשמל ואוכל.

ביטוח אבדן כושר עבודה מבטיח:

  • פיצוי חודשי קבוע
  • שחרור מתשלום הפרמיה
  • ישנם ביטוחים המשחררים מהפקדות לקרן הפנסיה, בכפוף לתנאים.

איך בוחרים ביטוח?

כשאתם באים לבחור ביטוח אבדן כושר עבודה, חשוב להשוות בין החברות השונות המציעות ביטוחים על מנת למצוא את המסלול המתאים ביותר לגיל, משכורת ומצב הבריאות שלכם. כמו כן, חשוב לעמוד בתנאים הבסיסיים לזכאות לביטוח זה (12 חודשי עבודה רציפים).

הבעיה היא שללקוחות פרטיים לעיתים קרובות קשה לקבל מידע ברור לגבי כל אחד מהמסלולים. תנאי הביטוח של החברות לא תמיד מפורסמות באינטרנט ולכן קשה מאוד להשוות בין כלל הפוליסות הקיימות במשק, וזה לוקח זמן רב להתקשר לכל חברה, לקרוא את החוזים שלהם וליצור טבלאות השוואה. בנוסף, לקוחות פרטיים לא תמיד יודעים מהם השאלות הנכונות שעליהם לשאול על מנת למצוא את ההבדלים החשובים בין המסלולים השונים המוצעים על ידי חברות הביטוח. 

ההמלצה היא לפנות לסוכני ביטוח שלהם יש הכרה עמוקה עם מגוון המסלולים הקיימים במשק. הם יודעים בדיוק מה הם ההבדלים בין הכיסויים של החברות השונות וכיצד להתאים את המצב האישי של הלקוח שלהם לכיסוי הנכון הקיים בשוק. וכך, סוכני הביטוח יכולים למצוא את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר במחיר המשתלם ביותר עבורכם.  

למה יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' היא חברה בעלת היכרות עמוקה עם עולם הביטוח על כל נגזרותיו. אנו משתמשים בכח הצרכני שלנו על מנת להשיג תנאים מיטביים אצל חברות הביטוח השונות. האינטרס היחיד העומד לנגד עינינו הוא טובת הלקוח. ולכן, אם אתם צריכים ביטוח אבדן כושר עבודה- המקום הנכון לפנות אליו הוא יעקובי ושות'- קבוצת פיננסים לישראל. 

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן