משכנתא מסחרית

עסקים בכל סדר גדולים זקוקים להון זמין. בעוד רבים נאבקים להגדיל את אשראי העסק או לקבל הלוואה מיידית על מנת להציל את תזרים המזומנים בזמן משבר, להרחיב את פעילות העסק או לרכוש ציוד וסחורה, אחרים בוחרים לקחת משכנתא לעסקים.

מהי משכנתא לעסקים?

משכנתא לעסקים היא הלוואה גדולה שמתפרסת להרבה מאוד שנים, ומאפשרת לבעל העסק לרכוש נכס, להרחיב את הפעילות העסקית, להשקיע בפיתוח, לאחד הלוואות ועוד. תהא הסיבה אשר תהא, כיום יש מגוון רחב של מסלולי משכנתא לעסקים, שמותאמים לצורכי הלקוח וליכולות הפיננסיות שלו.

היתרונות של משכנתא מסחרית

  • עם תכנון עסקי נכון, משכנתא מסחרית מעניקה יציבות לעסק, מגדילה את תזרים המזומנים ומאפשרת התנהלות פיננסית נכונה, חכמה ומאוזנת לאורך זמן.
  • משכנתא מסחרית נחשבת להוצאה מוכרת תחת סעיף "השקעות" ובכך מזכה את הלקוח בהטבות שונות.
  • ניתן להשתמש בכספי ההלוואה לכל מטרה.
  • סכום ההלוואה גבוה ותנאי ההחזר נוחים ביחס להלוואות עסקיות אחרות שניתן לקבל בבנק או בגופים חוץ בנקאיים.
  • משכנתא מסחרית לצורך רכישת נכס מבטיחה לבעל העסק כי בתום ההחזרים יהיה בבעלותו נכס.

במשכנתא על חשבון נכס קיים, האם כדאי לשעבד את החנות או את הבית?

הנטייה הטבעית של בעל העסק היא לשעבד את החנות/ בית העסק שלו, אולם בשעבוד דירת מגורים הסיכון שהבנק לוקח נמוך יותר, ולכן הוא מאפשר לפרוס את התשלומים ליותר שנים (עד 30 שנה במקום 15-20) ולקבל מימון גבוה יותר (עד גובה 70% מהנכס). פרט לכך, הריביות שהוא מציע ללקוח נמוכות יותר.

האם כל בעל עסק יכול לקבל משכנתא מסחרית?

להבדיל מלקוחות פרטיים, עסקים מתאפיינים בחוסר יציבות כלכלית, או שקשה להבטיח ו/ או את יציבותם לאורך זמן. מסיבה זו הגוף המלווה עשוי לבחון את העסק בקפידה, זאת במטרה לאמוד את גובה הסיכון שבמתן ההלוואה.

על מנת להגדיל את הסיכויים לקבל משכנתא מסחרית חשוב להיעזר ביועץ משכנתאות שהוא גם יועץ עסקי, שיוכל לבחון את נתוני העסק, לבנות תוכנית עסקית ולמצוא את מסלול ההחזרים הטוב ביותר עבור העסק שלכם בהתאם ליכולותיכם, כך שתוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים לאורך זמן מבלי להרגיש שאתם קורסים תחתם.

יועץ משכנתאות מנוסה ידע להשוות בין תמהילי משכנתא שונים, לאסוף את ההצעות האטרקטיביות והמשתלמות ביותר, לנהל משא ומתן מול המערכת הפיננסית או הבנקאית, להתמקח ולחסוך לכם בין עשרות למאות אלפי שקלים בטווח הארוך.

למה לבחור בחברת יעקובי ושות'?

כוח הקנייה החזק של יעקובי ושות' מאפשר לכם לקבל את הצעות המשתלמות ביותר עבורכם. החברה נעזרת ברואה חשבון וכלכלן על מנת להבטיח שכל צעד יהיה מושכל ומותאם לפרופיל הלקוח, ובזכות כמות גדולה מאוד של בקשות שאנו מגישים באופן תדיר, לקוחות החברה זוכים לקבל את התמהילים הטובים ביותר עבורם.

חברת יעקובי ושות' מעמידה לרשות לקוחותיה יועצי משכנתאות מנוסים עם וותק בתחום הייעוץ הפיננסי, הן בתחום הפרטי והן בתחום העסקי. באפשרותכם לקבל מעטפת שירותים מושלמת, שעונה לכל הצרכים שלכם, כך שתגדילו את הסיכויים שלכם לקבל משכנתא מסחרים ותבטיחו לעצמכם את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

אנו צועדים יחד איתכם יד ביד, ומתחייבים לתת לכם שירות מקצועי, אמין ואישי.

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן