משכנתא למסורבים

סביר להניח שסירוב מהבנק לקבלת משכנתא הוא אחד הרגעים הכואבים והמאכזבים שאנשים יכולים לחוות.

לא מעט אנשים חולמים על נכס משלהם. בין שהם רוצים לגור בו או רק להשקיע את הכסף שהצליחו לחסוך במשהו שעשוי להבטיח להם יציבות כלכלית בעתיד הרחוק, זהו צעד פיננסי משמעותי, ומי שמוכן ללכת על זה, מקווה שזה יתאפשר לו בדרך המהירה והקלה.

אולם לא רבים מקבלים אישור עקרוני לקבלת משכנתא מהבנק. אלו המכונים 'מסורבי בנק' לא תמיד יודעים מה הסיבה לסירוב שקיבלו, אך בכל מקרה, הסירוב מותיר אותם מאוכזבים, ולא אחת מבולבלים מאוד.

מה הסיבות שבגללם אנשים מקבלים סירוב למשכנתא מהבנק?

אף על פי שהבנק רוצה להלוות כסף ללקוחות ולמכור משכנתאות, שנחשבות למוצר פיננסי משתלם עבורו, הוא לא רוצה לקחת סיכון מיותר או גדול מידי, ועשויות להיות מגוון סיבות לכך שהוא יסרב לתת משכנתא. להלן חלק מהן:

  • הלווים דרשו אחוז מימון גבוה מידי.
  • הלווים לא עמדו בהחזרים קודמים של הלוואות שהם לקחו מהבנק.
  • ללווים חזרו המחאות.
  • הלווים לא עומדים בקריטריונים שונים כמו גיל או וותק במקום העבודה.
  • הלווים הגיעו עם נתוני נכס לא אטרקטיבי, כמו דירת מגורים בקומה גבוהה, שנמצאת בבניין בלי מעלית.
  • רישום הדירה נמצא חשוב בעיני הבנק.

קיבלתם סירוב מהבנק? בשום אופן אל תפנו לבנק אחר!

על מנת לשפר את הסיכוי לקבל משכנתא, כדאי לדעת מה הסיבה לסירוב. על מנת לבחון את הנתונים הקיימים ולהגיש בקשה חדשה, כדאי להתייעץ עם יועץ משכנתאות פרטי.

רבים נוטים לחשוב שהגשת בקשה למשכנתא זהה להלוואות אחרות, אולם מכיוון שמדובר בהלוואה מאוד גדולה לטווח הארוך, הבנק בוחן כל לקוח בזכוכית מגדלת. מסיבה זו כדאי להיעזר במומחה למשכנתאות, שיכול לעזור לכם להתכונן בצורה מיטבית ולהגדיל את הסיכוי שלכם לקבל משכנתא.

הבנק אמר לכם לא? זה לא סוף העולם!

חברת יעקובי ושות', המתמחה בייעוץ משכנתאות מציעה מגוון פתרונות גם למסורבי הבנקים. לרשות הלקוחות שלנו האפשרות לקחת משכנתא חוץ בנקאית בתנאים נוחים ובריבית שפויה. לחברתנו כוח קנייה חזק הודות לכמות הבקשות הגדולה שאנו מגישים באופן תדיר, מה שמבטיח לכל לקוח את ההצעה המשתלמת ביותר עבורו.

כדי להבטיח שנפעל בזהירות ומבלי לקחת סיכונים מיותרים, אנו נעזרים ברואה חשבון וכלכלן, וכך מעניקים ללקוח הגנה מפני צעדים עם דרגת סיכון גבוהה מידי או החלטות לא נכונות.

כדי לקבל הצעות שמתאימות לצרכים, ליכולות וליעדים שלכם, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים שלנו, וליהנות מייעוץ מקצועי, ליווי אישי ושקט נפשי לכל אורך התהליך.

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן