משכנתא לכל מטרה

האם סל ההוצאות שלכם תמיד עולה על סל ההכנסות רק בגלל התנהלות פיננסית לקויה?

לא בהכרח!

במקרים רבים זה אכן המצב, אך הוצאות בלתי צפויות שצצות לצד יוקר המחייה והעלייה במחירים ובמיסים מובילים רבים למצב של חריגות בחשבון העובר ושב.

הפתרון שהבנקים והגופים החוץ בנקאיים מציעים, ורבים נוטים לקחת כמעט אינסטיקטיבית, הוא הלוואה לטטו קצר, בדרך כלל עד 5 שנים. את המוצר הפיננסי הזה מוכרים כמעט לכל דורש עם ריבית שנשמעת אטרקטיבית להפליא, שעומדת על 7%-10% יחד עם האשליה, שזה יפתור את בעיית האוברדראפט.

בפועל החשבון מתאזן, אך ברוב המקרים לזמן קצר בלבד, מה שגורם לאנשים לקחת הלוואה נוספת וחוזר חלילה. בסופו של דבר, במקום להחזיר כמה מאות שקלים בחודש עבור הלוואה אחת, אנשים נאלצים להחזיר אלפי שקלים בעבור מספר הלוואות ולשלם הרבה יותר ריביות ממה שהם היו מוכנים לשלם מלכתחילה.

כדור השלג הזה יוצר הרגלי התנהלות פיננסית שגויים ועלול להוביל אתכם למפולת כלכלית.

האם הלוואה קטנה עדיין נשמעת לכם כל כך אטרקטיבית?

ליעקובי ושות' יש פיתרון – משכנתא לכל מטרה.

למי זה מתאים?

לכל מי שמחפש הלוואה גדולה לטווח הארוך עם ריבית נמוכה והחזרים חודשיים שמתאימים לו באופן אופטימלי, ובתנאי שיש לו נכס אשר סיים לשלם עבורו את כל תשלומי המשכנתא או שיש לו משכנתא, וסיים לשלם 50% ממנה.

האם זה מיועד לרכישת נכס?

ממש לא! כשם ההלוואה כן היא, משכנתא לכל מטרה – להחזר הלוואות וכיסוי חובות, ללימודים באוניברסיטה של הילד, לטיפולי שיניים או ניתוח פלסטי, לטיול שורשים משפחתי, לפתיחת עסק, להשקעה בנדל"ן או כל הוצאה אחרת שהייתם לוקחים עבורה הלוואה.

מה ההבדל בין משכנתא חדשה למשכנתא לכל מטרה?

משכנתא חדשה מיועדת למי שמעוניין לרכוש דירה חדשה, ומסתמכת על הכנסות עתידיות. לעומתה, משכנתא לכל מטרה מתבססת על נכס קיים, שכן המשמעות שלה היא משכון הנכס.

הבדל נוסף הוא גובה הריבית, שכן במשכנתא חדשה הריבית עשויה להיות מעט נמוכה יותר (בין 1%-2%).

מה גובה המימון שניתן לקבל במשכנתא לכל מטרה?

למען האמת, גובה המימון עשוי להשתנות בין הבנקים השונים, אך מרביתם מסכימים לממן עד 70% משווי הנכס.

מה היתרונות של המשכנתא הזו?

משכנתא לכל מטרה מאפשרת ללקוח לפרוס את החזרי ההלוואה לעשרות שנים עם החזרים חודשיים נמוכים וריבית שפויה. מסיבה זו היא מומלצת למי שרוצה לאחד הלוואות ולרכז את כולן להלוואה אחת.

בשביל מה צריך יועץ משכנתאות?

יועץ משכנתאות חיצוני יכול לתת לכם הצעה הרה יותר משתלמת מזו שיועץ המשכנתאות בבנק יציע לכם. למעשה, הוא יכול לחסוך לכם בין עשרות למאות אלפי שקלים לאורך השנים.

פרט לכך, יועץ משכנתאות שאת שירותיו שוכרים באופן פרטי עובד עבור הלקוח. הוא מבצע סקר שוק, אוסף הצעות ומשווה ביניהן, מתאים את תמהיל המשכנתא לצרכים של הלקוח, ליעדים שלו וליכולותיו הפיננסיות, דואג להסביר ולבאר את כל סעיפי החוזה בשקיפות מלאה, מתרוצץ ודואג לביורוקרטיה, ובעצם דואג רק לכם! התפקיד של היועץ הוא לתת לכם שקט נפשי וביטחון ולסלול עבורכם את הדרך המהירה, הבטוחה והחסכונית ביותר בלקיחת משכנתא לכל מטרה.

למה לבחור ביעקובי ושות'?

המומחים של יעקובי ושות' צברו יחד עשרות שנים של ניסיון בייעוץ משכנתאות ובייעוץ פיננסי. כל עובדי החברה הם יוצאי המערכת הבנקאית ובעלי רקע פיננסי. אנו מגישים מידי חודש הרבה מאוד בקשות חדשות ומנצלים את כוח הקנייה כדי להביא ללקוחות החברה את ההצעות הכי משתלמות עבורם.

חברת יעקובי ושות' צברה לאורך שנות פעילותה מוניטין בתחום ייעוץ המשכנתאות ושירותים פיננסיים נוספים ואינספור של לקוחות מרוצים וממליצים. יד ביד אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך התהליך ונעזרים במומחים נוספים, ביניהם כלכלן ורואה חשבון, כדי לתת לכל לקוח את השירות המקצועי ביותר ואת המוצרים הפיננסיים המשתלמים ביותר עבורו.

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן