משכנתא הפוכה

רבים מבני הגיל השלישי מגיעים לגיל הפרישה ומגלים שההכנסות אינן גבוהות דיין בכדי שיוכלו ליהנות משארית חייהם כפי שחלמו לאורך כל השנים. לא מעט אנשים רוצים לעזור לילדים לרכוש נכס למגורים, אחרים זקוקים לסכומי כסף גבוהים לטיפולים רפואיים או טיפולים אסתטיים כמו טיפולי שיניים ויש שחולמים לשפץ את הדירה אחרי שהילדים עזבו את הבית או לצאת לטיולים ביעדים נחשקים ברחבי העולם.

אם אתם בני 60 ומעלה, ויש ברשותכם נכס שכבר סיימתם לשלם עליו את המשכנתא, אתם יכולים להשתמש בו כדי לא לבזבז את כספי הפנסיה שלכם, העתודה הכלכלית והבטחון הפיננסי שלכם בהווה.

האם שמעתם את המושג משכנתא הפוכה?

במילים פשוטות, משכנתא הפוכה מאפשרת לכם לקחת משכנתא חדשה על חשבון הנכס הקיים ולבחור, האם להחזיר את ההלוואה מידי חודש או לדחות את ההחזרים לאחר פטירתכם. אם תבחרו באופציה השנייה, יורשי הנכס יוכלו למכור אותו ולהשיב את החוב או להפוך את המשכנתא ההפוכה למשכנתא רגילה ולשלם את יתרת החוב.

מה גובה המימון שניתן לקבל במשכנתא הפכה?

לא כל הבנקים מסכימים לתת משכנתא הפוכה, אולם הבנקים שמאפשרים זאת מאשרים מימון שנע בין 25% ל- 50%. למעשה, ככל שאתם מבוגרים יותר, כך הסיכוי שלכם לקבל מימון גבוה יותר עולה.

למה כדאי לכם להיעזר בשירותי ייעוץ המשכנתא של יעקובי ושות'?

משכנתא הפוכה היא הלוואה לכל דבר ועניין. זה מוצר פיננסי שהבנק מוכר, ומטרתו להרוויח ממנו כמה שיותר. מכיוון שהמטרה שלכם היא לקבל את ההצעה הכי משתלמת, שתשאיר אצלכם יותר ואצל הבנק פחות, כדאי שתיעזרו במומחה, שידע להתאים לכם מסלול אופטימלי, לנהל משא ומתן עם הבנק באשר לגובה המימון והריביות ולהבטיח שתקבלו את ההצעה הכי טובה עבורכם.

כאמור לעיל, לא כל הבנקים מאפשרים לקחת משכנתא הפוכה, וזו סיבה נוספת להיעזר ביועצי המשכנתאות של יעקובי ושות'.

אנו מתחייבים ללוות אתכם צעד אחר צעד, להציג בפניכם בשקיפות מלאה את מלוא הפרטים והשיקולים, ולסייע לכם לעבור את התהליך במהירות ובקלות.

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן