מחזור משכנתא

יעקובי ושות' מתחייבים לחיסכון מקסימלי עבורכם בהלוואת משכנתא חדשה ובמחזור משכנתא קיימת – והכי חשוב – לא חסכת לא שילמת!

מחזור משכנתא עם יעקובי ושות' הוא הדרך היעילה והחכמה לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים ולהתאים את תנאי ההלוואה ליכולות, לצרכים ולציפיות שלכם.

מחזור משכנתא הוא ההזדמנות שלכם להתאים את ההלוואה מחדש לצרכים הנוכחיים שלכם. התייעצו עם המומחים שלנו עוד היום, וגלו כמה תוכלו לחסוך ממחזור המשכנתא שלכם.

ליעקובי ושות' ניסיון של עשרות שנים עם אלפי לקוחות מרוצים.
אנחנו מציעים עבורכם מספר אפיקי ייעוץ המותאמים לכם באופן אישי, על מנת לבחור במסלול המשכנתא המשתלם ביותר לטווח הארוך.

נשיג עבורכם את תנאי המשכנתא הטובים ביותר מבין כל הבנקים ונחסוך עבורכם עד מאות אלפי שקלים בנטילת משכנתא חדשה ובמחזור משכנתא קיימת!

איך נעשה זאת?

✅ נתכנן את התקציב:
נגדיר את התקציב על בסיס הנתונים הכלכליים והאישיים.

✅ נשיג אישור עקרוני:
נשיג בעבורכם אישור מהבנק בעבור ההלוואה הנדרשת לפי התמהיל הראשוני שהכנו לכם.

✅ נשרטט תוכנית כלכלית:
נבנה תוכנית כלכלית עם תכנון עתידי

✅ נקיים משא ומתן עד להשגת התוצאה האופטימלית בעבורכם:
נלחם עבורכם עד שנשיג את תנאי המשכנתא האופטימליים ביותר בעבורכם!

✅ מעקב ומחזור משכנתא ברגע האמת:
נעקוב אחרי התנהלות המשכנתא הנוכחית, ברגע שזה ישתלם (money time) נמחזר ונשיג בעבורכם את התנאים האופטימליים ביותר ביחס לתנאים הקיימים בשוק

✅ ביטחונות:
נדאג לביצוע המשכנתא בפועל – נכוון אתכם יד ביד בשלבי הרישום בטאבו ובהסדרת הביטוחים

✅ חתימות:
וואו! מזל טוב! מגיעים לבנק וחותמים על משכנתא מושלמת ומתחילים לחסוך מאות אלפי שקלים!

כשיש שינוי בנתונים הכלכליים בשוק, באופן משמעותי יחסית לריביות בהלוואה הקיימת ושינויים במצב הכלכלי שלכם.

ניתן להגדיל את המשכנתא עד לסכום של 50% משווי הנכס, לכל מטרה.

לאחרונה בעקבות הקורונה, ועל מנת לסייע לציבור הלווים, אפשר בנק ישראל להגדיל את המשכנתא על לסכום של 70% (לא ניתן לטובת רכישת נדל"ן)

כמובן שכן!

המשכנתא תחולק ל-2: חלק אחד המשכנתא לדיור וחלק שני לחיסול הלוואות קיימות והקטנת ההחזרים החודשיים.

לא בהכרח, ניתן למחזר אותה בכל בנק אחר.

מחזור המשכנתא הוא למעשה תהליך לקיחת משכנתא חדשה, בתנאים חדשים, באמצעותה, מחסלים את המשכנתא הישנה ומקבלים תנאים הרבה יותר טובים מהמשכנתא הקיימת.

מחזור משכנתא הוא תהליך, שבמסגרתו לוקחים משכנתא חדשה מהבנק על מנת לפרוע את המשכנתא הקיימת על מנת לקבל תנאי תשלום אופטימליים יותר, לקצר או להאריך את שנות ההחזר ולהפחית את גובה הריבית.

עבור רבים זה עשוי להוזיל את ההחזרים בעשרות ואף במאות אלפי שקלים, אולם לא לכולם התהליך מתאים. למעשה, עבור חלק מהאנשים מחזור משכנתא לא יהיה הליך משתלם, ולכן לפני שמחליטים למחזר, כדאי להיעזר במומחים לבדיקת כדאיות מחזור משכנתא.

במסגרת הבדיקה בוחנים את גובה הריביות הקיימות במשכנתא הנוכחית, המסלולים, גובה ההחזר החודשי ופרמטרים נוספים.

למי כדאי למחזר משכנתא?

מחזור משכנתא מומלץ לכל מי שגובה ההכנסות שלו השתנה. מי שהחליף עבודה ומרוויח יותר, מי שנפגעה ההכנסה שלו ומרגיש שהוא לא עומד בהחזרי המשכנתא וכדו'.

כמו כן, מי שהצליח לחסוך סכום כסף מסוים, השתחררה לו קרן נאמנות, זכה בתביעה או בירושה ומעוניין לסלק חלק מהמשכנתא, יכול לבחון כיצד משכנתא בתנאים חדשים יכולה להועיל לו.

עבור חלק מהאנשים הסיבה למחזר את המשכנתא היא שינוי בסל ההוצאות החודשי כמו תשלומים לשכר לימוד אקדמי של הילד ששולמו במלואם, הלוואות שהוחזרו במלואן או ילדים שעזבו את הבית ואין צורך לכלכל אותם יותר.

פרט לכך, אם חל שינוי משמעותי בריבית במשק, זו הזדמנות לבחון כיצד מחזור משכנתא יכול להוזיל לכם את ההחזרים החודשיים ולהפחית את הריביות שאתם משלמים.

למה כדאי לבצע מחזור משכנתא עם יועץ משכנתאות חיצוני?

אף על פי שמחזור משכנתא אמור להיטיב עם הלקוח ולתת לו תנאים טובים יותר מאלו של המשכנתא הקיימת, חשוב לזכור, שיועצי המשכנתאות מטעם הבנקים משרתים את האינטרס של הבנקים, שהם גוף כלכלי לכל דבר, אשר מטרתו להרוויח.

מכיוון שמחזור המשכנתא עתיד להכניס לבנק פחות כסף, מרב הסיכויים, שהלקוח לא יקבל מהיועץ הבנקאי את ההצעה הטובה ביותר עבורו.

יועץ משכנתאות חיצוני משרת את האינטרס של הלקוח. מכיוון שהוא מגיש בקשות למחזור משכנתא באופן שוטף, הוא מקושר לבנקים רבים ולהרבה מאוד סניפים, ובאפשרותו לקבל הצעות שהלקוח הממוצע לא ייחשף אליהן.

כמו כן, יועצי משכנתאות מנוסים בניהול משא ומתן באשר לתנאי המשכנתא וההחזרים, כך שתיאום ציפיות מולם יבטיח לכם את ההצעה הטובה ביותר שתוכלו לקבל.

עם יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' אתם מבטיחים לעצמכם ליווי אישי של מומחים פיננסיים בעלי רקע כלכלי ורקע מקצועי במערכת הבנקאית. חברת יעקובי ושות' מגישה מידי חודש כמות גדולה מאוד של בקשות למחזור משכנתא, מה שמאפשר לנו לנצל את כוח הקנייה החזק שיש לנו מול הבנקים ולתת לכם את ההצעות האופטימליות ביותר עבורכם.

מחזור משכנתא – בבנק הנוכחי או בבנק אחר

השאלה האם למחזר את המשכנתא באותו בנק או בבנק אחר תלויה בהצעה שתקבלו ובשקלול סך כל ההוצאות של התהליך. חשוב לדעת, שמחזור משכנתא כולל הוצאות כמו קנס פירעון מוקדם של המשכנתא הקיימת, פתיחת תיק, שמאות, שעבוד נכס, עמלת ייעוץ ועוד.

אף על פי שמחזור משכנתא בבנק אחר כרוכה ביותר עמלות, היא עשויה להיות אטרקטיבית יותר, שכן בנק חדש מזהה בכם לקוח חדש, והאינטרס שלו הוא להפוך אתכם ללקוח מן המניין. זוהי עמדת מיקוח טובה יותר, שיועץ משכנתאות מנוסה ידע לנצל לטובתכם.

אל דאגה, אתם לא לבד. יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' דואגים לכם להצעות הכי משתלמות ופורסים בשקיפות מלאה את כל ההוצאות שתידרשו לשלם על מנת שתוכלו להחליט איזה תמהיל מתאים לכן ואיך הכי משתלם לכם לעשות זאת.

אם לא נגעתם במשכנתא שלכם מספר שנים, אם גובה ההכנסות או סל ההוצאות שלכם השתנה, אם אתם רוצים לסיים את התשלומים מוקדם יותר או להאריך אותם כי אתם לא מצליחים להרים את הראש מעל המים, התייעצו כעת בחינם עם המומחים של יעקובי ושות'.

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן