ייעוץ משכנתאות

עם חברת יעקובי ושות' אתם יכולים לקבל משכנתא חדשה עם הון עצמי של 10% משווי הנכס בלבד!

חברת יעקובי ושות' מעמידה לרשותכם את היועצים המובילים בישראל למשכנתאות.

בואו לקבל ליווי אישי ולבחון כמה תחסכו בלקיחת המשכנתא.

את הכסף אנחנו נגייס עבורכם בתנאי מימון אטרקטיביים, כך שתוכלו לשמור את הכסף שלכם לעצמכם!

השאירו את הכסף בבית! קבעו פגישה עם יועץ משכנתא מטעם יעקובי ושות'.

יעקובי ושות' ליוותה מאות רבות של לקוחות בדרך לרכישת בית.

אנו מציעים לכם ליהנות מכוח קנייה שיאפשר לכם לקבל הצעה טובה ומשתלמת יותר, לצד פתרונות פיננסיים וכלים מקצועיים להתנהלות חכמה מול המערכת הבנקאית והגופים הפיננסיים השונים.

יש לנו את כל מה שאתם צריכים כדי לקנות דירה. בואו נדבר על זה!

לקיחת משכנתא היא הליך מורכב שמצריך ידע נרחב, היכרות עם המערכת הבנקאית והחוץ – בנקאית והבנה פיננסית נרחבת.

תנו לנו לעשות את מה שאנחנו הכי טובים בו, כך שאתם תיהנו משקט נפשי, חיסכון של כסף וזמן והליך מהיר וקל בלקיחת משכנתא חדשה.

לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים בטופס.

משכנתא חדשה עם יעקובי ושות' מבטיחה לכם שפע של יתרונות על פני יתר היועצים בשוק

 • קבלת משכנתא עם הון עצמי נמוך (10% בלבד משווי הנכס).
 • קבלת אישור עקרוני מהיר.
 • ניהול הליך לקיחת המשכנתא בדרך המהירה, היעילה והמשתלמת ביותר.
 • ניתוח פיננסי ואפיון צרכים.
 • ניהול פיננסי חכם של חשבונות הבנק שלכם.
 • סגירת הלוואות וייצוב העו"ש.

קבלו שירות אישי ומקצועי משיחת הטלפון הראשונה.

מי לא רוצה לחסוך עשרות אלפים בפגישה אחת?

אין אדם שלוקח משכנתא שלא זקוק לייעוץ משכנתאות מקצועי. חוזה משכנתא הוא חוזה סבוך בשפה פיננסית מורכבת שאינה מובנת לרוב האנשים. יועץ משכנתאות מוסמך יעזור להסביר לכם את המשמעות הכלכלית של כל מושג בחוזה וימצא עבורכם את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר עבורכם.

כל חוסר הבנה בתנאי המשכנתא שלכם יכול לעלות לכם מאות אלפי שקלים על פני השנים!

המשכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שמרבית האנשים יקחו בימי חייהם. התעסקות במספרים בסדר גודל עצום היא התעסקות זרה לרוב האנשים, והעולם הפיננסי המורכב של המשכנתא הוא מאיים ומפחיד.

כאשר מוציאיים משכנתא, חשוב מאוד לדאוג לתמהיל משכנתא טוב שיבטיח שתוכנית התשלומים שלכם תהיה משתלמת, גמישה ומתאימה לצרכים שלכם.

תנו למומחי המשכנתא של יעקובי ושות' לסדר לכם את החיים. פנו עוד היום לייעוץ להוצאת משכנתא חדשה.

מה זה "ריבית צמודה למדד"?

האם כדאי לקחת משכנתא עם חלונות יציאה לפירעון מוקדם?

והאם יש אפשרות לדחות את תשלומי המשכנתא במקרים מיוחדים?

אנשים רבים חושבים שהדבר היחיד שחשוב במשכנתא זה גובה הריבית. אבל האמת היא שיש שיקולים רבים שצריך לקחת בחשבון כשמוציאים משכנתא. השיקולים האלה כוללים תכנונים עתידיים, יכולות כלכליות וגידור סיכונים.

מה הבנקים עושים כדי להרוויח על חשבונם של אנשים שמנהלים משא ומתן עקשני על גובה הריבית בלי להבין את החשיבות בכל הסעיפים האחרים? מכניסים קנסות יציאה אסטרונומיים לפירעון מוקדם או את המילים "ריבית צמודה למדד" לחוזה המשכנתא וכך מרוויחים על חשבונם.

לקיחת משכנתא היא הצעד הפיננסי הכי משמעותי שתעשו במהלך חייכם. האם אתם יודעים מה היא כוללת?

מרבית האנשים נוטים לחשוב, שהמרכיב היחידי שחשוב לבחון במשכנתא הוא גובה הריבית, אלא שבפועל יש הרבה מאוד מושגים ופרמטרים שכדאי להכיר ולקחת בחשבון, כמו סוגי הריביות, מסלולי החזרים עם חלונות יציאה, קנסות בפירעון מוקדם ועוד.

פרט לכך, חשוב לא פחות לשקלל תכנונים עתידיים, להתחשב ביכולות כלכליות, גידור סיכונים ועוד.

חוזה משכנתא הוא חוזה סבוך שכתוב בשפה פיננסית, וזה לא מפתיע, שהרבה מאוד אנשים משלמים הרבה מאוד כסף בעבור מוצר פיננסי שהם לא מכירים מספיק בהנחה שזה הדבר הכי טוב עבורם, או לכל הפחות, האפשרות היחידה שעומדת לרשותם.

מפאת חוסר ידע או הבנה כלכלית, אנשים רבים נוטים לבחור בתמהילים שאינם אופטימליים עבורם, או כאלו שעלולים להעמיד אותם בפני קשיים לעמוד בהחזרים לאורך זמן. הבנקים, כגוף כלכלי שרוצה להרוויח, לא חושף את כל מה שהלקוח צריך לדעת, וגם אם הוא מעמיד לרשות הלקוחות יועץ משכנתאות, הוא תמיד ירוויח יותר.

חברה לייעוץ משכנתאות תמיד תוכל להציע לכם משכנתא משתלמת יותר מהבנק, פשוט כי היא דואגת לאינטרס שלכם. בואו נבנה לכם תמהיל משכנתא שמותאם לכם באופן אישי.

יועץ משכנתאות פרטי דואג לאינטרסים שלכם

יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' משרתים את האינטרס של לקוחות החברה. זה אומר שהם חותרים להשיג לכם את המשכנתא הכי אופטימלית בהתאם לצרכים, ליעדים וליכולת הכלכלית שלכם בטווח הארוך, כך שתוכלו לעמוד בהחזרים לאורך זמן מבלי להרגיש שאתם קורסים תחת עול ההחזרים.

האמונה שהלקוח צריך להיות מודע ומעורב מנחה כל יועץ משכנתאות ביעקובי ושות' לעבוד עם לקוחות החברה בשקיפות מלאה, לתת ידע ולחלוק בתובנות, שיובילו כל אחד לקבל את ההחלטה הפיננסית הכל כך חשובה הזו בצורה הכי מושכלת, אחראית ובטוחה. עם יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' כל לקוח יודע בדיוק איזו משכנתא הוא לוקח, מה היא כוללת, ומה המשמעות של כל סעיף שמופיע בה.

עם המומחים של יעקובי ושות' מובטחת לכם שקיפות מלאה לאורך כל הדרך. בואו להכיר את המומחים שלנו מקרוב.

וזה גם חוסך לכם הרבה מאוד כסף

מכיוון שהיועצים של יעקובי ושות' דואגים לאינטרס שלכם, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את ההצעה הכי משתלמת עבורכם. לא רק שתוכלו לקבל הצעה טובה הרבה יותר טובה מזו שהבנק ייתן לכם אם תפנו אליו באופן עצמאי, יועץ המשכנתאות גם יתמקח עם הבנק וינהל איתו משא ומתן כדי שתקבלו את התמהיל הכי אופטימלי עבורכם.

כל יועצי המשכנתאות והעובדים בחברת יעקובי ושות' הם יוצאי המערכת הבנקאית ובעלי רקע פיננסי עשיר. מכיוון שאנו מגישים  כמות עצומה של תיקים מידי חודש, יש לנו כוח קנייה חזק מאוד מול הבנקים, מה שמבטיח לכם שתקבלו את ההצעה הכי משתלמת עבורכם.

ייעוץ משכנתאות עם היועצים של יעקובי ושות' יכול לחסוך לכם מאות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא.

אנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות בכדי לבחון את הצרכים, היעדים והיכולות הפיננסיות שלכם, כדי שתוכלו לבחון את סוג המשכנתא שמתאימה לכם.

בין אם אתם מעוניינים במשכנתא חדשה, במחזור משכנתא או משכנתא מכל סוג אחר, וודאו שאתם עושים זאת רק עם המומחים של יעקובי ושות', והבטיחו לעצמכם את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם, שמותאמת לכם באופן אופטימלי.

רכישת דירה היא בין ההחלטות החשובות ביותר שתעשו במהלך חייכם, ולקיחת המשכנתא היא הצעד הפיננסי המשמעותי ביותר, שכן יש לו השפעה נרחבת וארוכת טווח על אספקטים שונים בחייכם, בהווה ובעתיד.

תופתעו לגלות כמה אנשים לא מכירים את המונחים המקצועיים שיועץ המשכנתאות בבנק זורק להם במהלך פגישת ייעוץ שגרתית, ובהעדר הבנה וראייה פיננסית לא פלא שכל כך הרבה אנשים משלמים ריביות גבוהות מאוד וחותמים על תמהיל משכנתא שמשרת את הבנק הרבה יותר משהוא משרת אותם.

כתוצאה מכך זוגות רבים מתקשים לעמוד בהחזרים החודשיים ונקלעים לקשיים כלכליים, שגורמים להם לקחת הלוואות נוספות ולהיכנס למערבולת שהיציאה ממנה עלולה להיות לא פשוטה.

משכנתא חדשה לוקחים רק עם יועץ משכנתאות חיצוני

בלקיחת משכנתא חדשה חשוב לקבל הדרכה והכוונה של איש מקצוע. חשוב להבין, שיועץ משכנתאות מטעם הבנק משרת את האינטרס של הגוף הכלכלי שמעסיק אותו, אולם יועץ משכנתאות חיצוני משרת את האינטרס של הלקוח ומתחייב לבנות עבורו תמהיל בהתאם לסל ההוצאות שלו, גובה ההכנסות ויתר הנתונים הפיננסיים שלו על מנת שיוכל לעמוד בהחזרים לאורך זמן, ועם זאת, לפרוע את ההלוואה בפרק הזמן המהיר ביותר.

משכנתא חדשה עם יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' – איך זה נעשה?

מרבית הבנקים מאפשרים ללקוחות שרוכשים דירה ראשונה לקבל מימון בגובה 75% משווי הנכס. על מנת לקבל מהבנק אישור עקרוני יש להציג מסמכים רלוונטיים כמו נתוני הכנסות, מסמכים שמציגים את ההתנהלות בחשבון העו"ש וכדו', מכיוון שהבנק רוצה לבחון את יציבותכם מבחינה תעסוקתית ופיננסית.

אילו פרמטרים הבנק בוחן לפני מתן אישור עקרוני ללקיחת משכנתא חדשה?

 1. הכנסה קבועה ויציבה – שכירים נדרשים להציג תלושי שכר ועצמאים דו"חות שומה שנתיים.
 2. היסטוריית אשראי.
 3. הון עצמי מינימלי.

קבלת האישור העקרוני קובעת כי הבנק מוכן לתת ללקוחות את ההלוואה, ובתנאי שהם ימלאו אחר מספר דרישות:

 • העברת חוזה רכישה לבנק.
 • רישום הערת אזהרה לטובת הלקוחות בטאבו.
 • דיווח לרשות המיסים.
 • ביצוע שמאות על ידי שמאי מטעם הבנק לצורך הערכת שווי הנכס.
 • ביצוע ייפוי כוח נוטריוני.
 • רישום הערת אזהרה לטובת הבנק.
 • רישום משכון ברשם המשכונות.
 • רכישת ביטוחי חיים ומבנה.

בואו נדבר תכל'ס- איך בונים את תמהיל המשכנתא

הבנק יכול להציע לכם מסלולים שונים שעשויים להתאים לכם יותר או פחות, אך יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' מלווים אתכם כדי להבטיח שתקבלו את המסלולים הכי נוחים עבורכם, את הריביות הנמוכות ביותר בשוק ואת התנאים הכי אופטימליים למשכנתא משתלמת ואיכותית, שמדויקת לצרכים וליכולות שלכם.

פרט לכך, יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' יסייעו לכם בכל שלב בלקיחת המשכנתא, החל מבירור הצרכים שלכם, דרך פתיחת התיק בבנק ועד לחתימה על המשכנתא המיוחלת.

בעזרת יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' תבטיחו לעצמכם תמהיל משכנתא שתפור למידותיכם באופן מדויק, תחסכו הרבה מאוד ביורוקרטיה, זמן וכאב ראש ותחסכו עשרות ומאות אלפי שקלים.

זכרו, שעם יועצי המשכנתאות של יעקובי ושות' אתם אף פעם לא לבד. אנו זמינים עבורכם לכל שאלה או התלבטות, ומתחייבים לתת לכם מענה מקצועי ואישי, כדי שתצעדו אל עבר הבית שלכם בצעדים בטוחים ושלווים.

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן