השקעות נדל"ן

בשנים האחרונות החלו משקיעים רבים ובהם גם צעירים, ולא רק הם להתעניין בסוגים שונים של השקעות נדל"ן. הסיבה לכך היא שנדל"ן מעולם לא מאבד מערכו, לעומת השקעה בבורסה למשל, ולכן זוהי השקעה ללא סיכון ועם רווחים מניבים בטוחים. ההשקעות אגב אינן מוגבלות רק לארץ ויש גם השקעות נדל"ן בחו"ל מוצלחות ומניבות מאוד.

כמו כל השקעה, מומלץ לפנות ליועצים פיננסיים המבינים במשכנתאות, בהשקעות, אשראי ועוד,  כדי לא לקנות חתול בשק.

הסיבה שאנשים פונים להשקעות נדל"ן הם משום שכאמור זו כדאית והיא לא מבוססת על הימור או ניחוש כפי שקורה בשווקי ההון. מחירה של דירה ממוצעת בארץ עומד היום על 1.2 מיליון שקלים כאשר ההון העצמי הוא בדרך כלל כ-60% ממחירה. כדי לרכוש את הדירה נאלצים הרוכשים לקחת משכנתא אשר תשלומי הריבית עליה מייקרים בעשרות אחוזים את העסקה. מי שלא מעוניין בלקיחת משכנתא יכול להשקיע בנדל"ן דרך קבוצת משקיעים, קרנות גידור לרכישת נדל"ן ועוד. עושים את זה בארץ ועושים את זה גם בחו"ל.

אופציות השקעות בנדל"ן גם ב-100,000 ₪

מכיוון שכולם רוצים להשקיע בנדל"ן, נוצר שוק גדול של השקעות נדל"ן אטרקטיביות שונות, בסכומים שבין 50,000-100,000 ש"ח. השקעות נדל"ן בארץ והשקעות נדל"ן בחו"ל בסכומים קטנים. לדוגמה אם מישהו ירש או קיבל סכום כסף כלשהו בהיקף כזה, כמעט ואין אופציות להשקעות סולידיות בסכומים כאלה החל מפיקדונות בבנק ועד רכישת אג"ח. אפיקי ההשקעה בסכומים האלה יעניקו לבעליהן בין 1-2% תשואה לשנה. 

השקעות קטנות עד 300,000 ₪ יכולות להיות רכישה דירה בפריפריה, קרקע להשקעה, חנות או משרד מניב, השקעה בנדל"ן בחו"ל ועוד. אפשר גם להשקיע ברכישת קרקע חקלאית, בנדל"ן מסחרי ועוד. 

השקעות נדל"ן בחו"ל- בוקר טוב אמריקה

אחת המגמות הכי חמות היום בשוק הנדל"ן היא השקעות נדל"ן בחו"ל. ישראלים רבים כבר רוכשים נכסים בחו"ל ומרוויחים מזה. זה יכול להיות בברוקלין וזה יכול להיות באודסה. הישראלים משקיעים בנכסים בכל העולם ובעצם למה לא? ראשית הם לא היחידים שמשקיעים ושנית, אם יש להם חברת נדל"ן מקומית שנותנת להם ייעוץ ובודקת עבורם את ההשקעה, זו יכולה להיות עסקה מניבה ורווחית מאוד. 

פנייה למשרד ייעוץ נדל"ן בחו"ל תוביל לבדיקת הנכסים המעניינים אתכם. ייבדקו הזכויות במקרקעין וכן זהותו של בעל הנכס. ייבדקו אפשרויות המימון. איך מניידים כספים לחו"ל, מהם הביטחונות והערבויות שיש להמציא. האם הכספים יהיו בחשבון נאמנות או אצל המוכר ומה המשמעות לכך. האם לעסקה יש גיבוי משפטי, מה קורה במידה והעסקה לא יוצאת לפועל. 

תשואה של השקעה בנכס מניב בחו"ל יכולה להיות בין 7-9% לשנה וזאת ללא סיכון. לצורך השקעה כזו, אתם חייבים להגיע לחברת השקעה בנדל"ן בחו"ל ולבדוק מהו הרקע שלה? מה תחומי הפעילות שלה? מהן חוות הדעת וההמלצות עליה. מה מצבה הכלכלי ואיזה עסקאות היא כבר עשתה. 

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן