ניכיון כרטיסי אשראי – הלוואה מיידית על חשבון מסגרת האשראי

בעיות בתזרים המזומנים הן בעיה נפוצה, שנובעת מסיבות רבות. בין שאתם עצמאים או שכירים, אם חסר לכם כסף מזומן, אתם וודאי מחפשים את הפתרון המהיר, היעיל והמשתלם ביותר.

מאסתם בהלוואות שחונקות אתכם? צריכים כסף באופן מידי לסגירת חוב? נגמרו לכם המקורות לגיוס הון? הבנק סרב להגדיל לכם את מסגרת האשראי?

חברת יעקובי ושות' – קבוצת הפיננסים של ישראל מעניקה לכם את הפתרון האידאלי למחזור במזומנים – ניכיון כרטיסי אשראי.

מה זה ניכיון כרטיסי אשראי?

ניכיון כרטיסי אשראי מאפשר לכם לקבל את מלוא מסגרת האשראי שלכם ישירות לחשבון הבנק, ולהחזיר אותה בתנאים נוחים של עד 12 תשלומים.

יתרונות ההלוואה

  • הכסף מגיע ישירות אל חשבון הבנק שלכם.
  • העברת הכסף מתבצעת תוך 3 ימי עסקים בלבד.
  • פעולה פשוטה ומהירה, שניתן לבצע בלחיצת כפתור או בשיחה עם אחד מנציגינו.
  • ריביות נמוכות והחזרים נוחים עד 12 תשלומים.
  • ההלוואה עד גובה מסגרת האשראי הקיימת ללא פגיעה באובליגו.

למה לבצע ניכיון כרטיסי אשראי עם יעקובי ושות'?

יעקובי ושות' – קבוצת הפיננסים של ישראל היא חברת פיננסים מובילה בתחומה, ונחשבת לחברה אמינה ומקצועית, שצברה מוניטין בקרב קהל פרטי ועסקי. החברה הוקמה על מנת למצוא פתרונות יעילים יותר מאלו שקיימים בשוק מתוך ההבנה, שפתרונות פיננסיים נועדו לסייע לאנשים להתנהל נכון מבחינה כלכלית ולא להיכנס לקשיים גדולים יותר מאלו שהיו להם מלכתחילה.

צוות המומחים שלנו עובד נמרצות בכדי לתת לכל לקוח את הפתרונות הכי אופטימליים עבורו, בהתאם לצרכים וליכולות שלנו. אנו כאן כדי לתת לכם פתרונות ולהתוות לכם דרך פיננסית חכמה לצעוד בה, כזו שתאפשר לכם לצמוח ולהתקדם אל עתיד כלכלי טוב יותר.

רוצים הלוואה מיידית?

כנסו למחשבון ההלוואה של יעקובי ושות', בחרו את סכום המסגרת שתרצו לנצל, בחרו את מספר התשלומים הרצוי ותוך מספר רגעים תוכלו לדעת כמה כסף יכנס לחשבון הבנק שלכם לאחר ביצוע ההזמנה.

לשיחה עם אחד מנציגינו ולמידע נוסף על הלוואה על חשבון מסגרת האשראי השאירו פרטים

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן