גיוס אשראי לעסקים – אין עסק שלא צריך!

אין כמעט עסק שבשלב הקמתו או בשלב כלשהו אחר לא נדרש להליך של גיוס אשראי לעסקים. עסק זה גוף שגדל וצומח ותובע משאבים גם פיננסיים לצרכים שונים שנועדו לפתח אותו. גיוס אשראי אמור להפוך את חייהם של בעלי העסקים לקלים יותר מול הבנקים ומול גופי אשראי חוץ בנקאיים. כדי לעשות את זה נכון עם הריביות והעלויות הנכונות, מומלץ לפנות לאיש מקצוע בקיא בתחום.

כך עסק תמיד צריך עוד אשראי. עסק מצליח יכול לשמר את ערוצי האשראי שלו וגם לנתב את ההון שלו בצורה חכמה, אבל באשר לגיוס האשראי, מוטב להתייעץ עם מומחה לגיוס אשראי או איש פיננסים המבין בתחום. 

 איך מקבלים אשראי מהבנק?

כל יועץ פיננסי יאמר לכם כי אם אתם רוצים לעשות גיוס אשראי לעסקים שלכם מהבנק, עליכם לנהל בו חשבון וגם להוכיח פעילות. מומלץ להכיר את אנשי המפתח ולטפח יחס עבודה אתם. כאשר תבקשו ממנו אשראי, הוא יהיה חייב לאמוד את הסיכון מולכם. אם יש כבר היכרות מוקדמת וחשבון תקין בלי חריגות, בלי הלוואות נוספות ועם טפטוף יפה של הכנסות לאורך תקופה, זה אמור לשפר את תנאי האשראי שתקבלו. 

קו אשראי הוא עסקה כמו כל עסקה. לכן כמו בעסקים, גם אם לא תבקשו אשראי יציעו לכם אותו, בתנאי כמובן שאתם נחשבים לקוחות טובים ואמינים. 

כאשר אתם נפגשים אם נותני האשראי בבנק, אתם מאפשרים לבנק להעריך מי אתם ואיך אתם מנהלים את העסק שלכם, והאם הוא מצליח. ההתרשמות הזו היא שתקבע אם תצליחו או תיכשלו בגיוס אשראי מהבנק. 

איך מקבלים אשראי במימון חוץ בנקאי?

בשנים האחרונות גדל שוק המימון בישראל והוא מגלגל היום עשרות מיליארדים מדי שנה. בשוק הזה כלולים לא רק הבנקים אלא גם גופי מימון חוץ בנקאיים עם פעילות ענפה אליהם פונים בעלי עסקים רבים.

אשראי הוא  החמצן של כל עסק. הוא מגדיל את אפשרויות המינוף וההתפתחות של כל עסק, יכול לממן ציוד, סחורה, גיוס כוח אדם, שכירת משרדים, פתיחת סניפים ועוד. אין כמעט עסק שלא זקוק לעתים ללקיחת גיוס אשראי לעסקים בהיקף מסוים. הפניה אל גופי מימון חוץ בנקאיים נובעת מהעובדה שהבנקים לא תמיד מוכנים לקחת על עצמם סיכונים ולהעניק אשראי בכל מחיר ולכל עסק. מה שנותר לאותו בעל עסק לעשות הוא לקבל מימון חוץ בנקאי שהרבה פעמים הוא הכי נוח מבחינת יכולת ההחזר, מהירות קבלת האשראי, קיצור תהליכים ומידיות קבלת האשראי לעתים גם מהיום להיום. 

צרו קשר

/ 5.

דילוג לתוכן